Fotoğraf Slayt Gösterisi Müzikli Video Editörü

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.2 MB
  • Version 1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Detly Mobile (Video Editor & Maker)
İhtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bünyesinde barındıran bu uygulama en iyi video editörü olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Benzersiz ve göz alıcı videolar oluşturmak istiyorsanız Fotoğraf Slayt Gösterisi Müzikli Video Editörü uygulaması tam size göre! Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada HD fotoğraflarla mükemmel slaytlar yapabilirsiniz. Fotoğraflardan ve müziklerden video oluşturabileceğiniz, GIF yaparak video üzerinde wirte metni oluşturabileceğiniz bu uygulamada 20'nin üzerinde video geçiş efekti yer alıyor.

Dalgalanma, zarif, zil, sevilenler gibi pek çok video temasının bulunduğu uygulamada video dönüştürücü, sıkıştırma içinde video editörü, fotoğraf veya müzik gibi bölümler de yer alıyor. 30'dan fazla farklı video filtresine sahip olabileceğiniz uygulamada videonuzu dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

Videonuzu oluştururken ihtiyaç duyduğunuz müziği oluşturduğunuz kütüphaneden temin edebilir, dilerseniz de farklı müzikleri uygulama içerisine kolayca dahil edebilirsiniz. Müzik ve ses seviyesini de kolayca ayarlayabileceğiniz uygulamada mp3 dönüştürücü özellik de bulunuyor.

Ayrıca oluşturduğunuz videolarına altyazılar ekleyebilir, bu yazıların renk, şekil ve boyut gibi düzenlemelerini de yapabilirsiniz. Etiket de ekleyebileceğiniz videolarınızı kırpma, yakınlaştırma, döndürme gibi özelliklerle güzelleştirebilirsiniz. Profesyonel video kayıtları da yapabileceğiniz uygulamada kendi videolarınızı da kaydedebilir, depolama alanlarınızda saklayabilirsiniz.

Sizde Fotoğraf Slayt Gösterisi Müzikli Video Editörü uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, her anı muhteşem görsel efektlerle yaratıcı bir videoya dönüştürebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Fotoğraf Slayt Gösterisi Müzikli Video Editörü indir